O klinice

Dentální klinika Élysée nabízí nadstandardní zubní péči, která zahrnuje širokou škálu služeb od preventivních prohlídek až po zubní pohotovost.

Poskytujeme individuální a komplexní péči přizpůsobenou potřebám každého klienta. Proto usilujeme o vytvoření prostředí s příjemnou atmosférou, empatickým přístupem
a bez nepříjemných zážitků a bolesti při ošetření. Zároveň se snažíme zajistit, aby naši klienti měli jistotu, že dostanou služby v nejvyšší možné kvalitě s krátkou čekací dobou.

Proč se rozhodnout pro kliniku Élysée?

Komplexní péče

S nejmodernějším vybavením a týmem odborníků se specializujeme na širokou škálu zubních ošetření, od preventivní péče přes estetickou stomatologii až po pohotovostní služby.

Časová úspora

U nás nemusíte na termíny dlouho čekat, navíc plánujeme veškeré zákroky efektivně. Umíme vám dentální hygienu a preventivní prohlídku v totožný termín.

Ošetření bez čekání

Svou práci si umíme naplánovat. Objednaný termín je pro nás závazný, proto u nás neztratíte ani minutu zbytečným čekáním.

Služby se zárukou

K naším službám vám poskytneme záruku a garanci okamžité nápravy s krátkou čekací dobou.

Individuální přístup

Každý klient je pro nás jedinečný. Spolu s našimi zubaři si stanovíte svůj plán léčby, který vám pomůže dosáhnout zdravého a zářivého úsměvu.

Komfort a pohodlí

U nás se budete cítit pohodlně a uvolněně po celou dobu vaší návštěvy. Od samotné registrace vám bude přidělená osobní asistentka, která vám bude k dispozici pro řešení vašich problémů a potřeb.

Jak to u nás chodí?

1

Objednání se

Na svou první návštěvu se můžete objednat přes objednávkový formulář, telefonické objednání nebo online rezervační systém.

Objednat se
2

Kontaktování klienta

Nezůstanete dlouho bez odpovědi, ozveme se vám do 24 hodin, abychom společně probrali podrobnosti vaši první návštěvy.

3

První návštěva zubního lékaře a sestavení léčebného plánu

Při vstupu do naší kliniky vás přivítá recepční a vysvětlí, co všechno vás čeká během první návštěvy. Náš stomatolog vás provede kontrolou a společně vymyslíte, jak budete dále postupovat v léčbě.

4

Naplánování rozvrhu léčebného plánu

Společně s naší recepční vytvoříte rozvrh léčebného plánu a vyberete si balíček služeb, který nejlépe odpovídá vašim potřebám.

5

Zaslání připomínky termínu ošetření

Nemusíte se bát, že zapomenete na váš termín ošetření, my vám ho připomeneme.